PS-GRAPH PS-GRAPH home

Velkoplošný digitální tisk

Firma je vybavena nejmodernějším zařízením v oblasti velkoplošného digitálního tisku, využívajícího barevně dlouhodobě stabilních a mechanicky odolných inkoustů.
Na velkoformátové digitální tiskárně tiskneme přímo na PVC fólie ve fotografické kvalitě již od 1 kusu převážně pro exteriérové zakázky. V šíři do 164 cm můžeme samozřejmě tisknout přímo nejen na levné PVC fólie, bannery, billboardové papíry, ale i fotopapíry, lité fólie a průhledově polopropustné fólie na skla automobilů. Tiskneme na různá média i speciální materiály přizpůsobené náročnosti prostorové reklamy. Všechny standardně používané materiály máme skladem.Nejčastěji používané tisky jsou však na levné PVC fólie (od 40 do 100,- Kč/m2) a plachtovinu pro výrobu reklamních bannerů (transparentů). Tisky můžeme opatřit ochrannou laminací, jak proti mechanickému poškození, tak i proti škodlivému slunečnímu UV záření (prodloužení doby barevné stálosti na exponovaných místech).
Hotové tisky můžeme kašírovat na podkladové desky (lehčená KAPPA, komůrkové desky, pěnové tvrzené desky SIMONA, COPLAST, pozinkované plechy, Al plechy…..).
K rámování používáme velmi kvalitní rámové systémy NIELSEN se širokou škálou profilů a barev.
Po předání poptávky tisku (osobně, telefon, fax, e-mail) Vám samozřejmě zdarma, vypracujeme ve velmi krátké době konkrétní cenovou nabídku.

Nejčastější využití velkoplošného tisku:
transparenty
mapy
reprodukce
plakáty
fotografie
výstavní panely
plnobarevné samolepky
fotografické celoplošné polepy na vozidla
vlajky
billboardy

 

Několik zajímavých aplikací z posledních měsíců

 

Zadavatel: MAS o.s.
Reklamní stojan roll-up, tisk na PVC banner

 

Ceník velkoplošného digitálního tisk

 Zpět