PS-GRAPH PS-GRAPH home

Kdo jsme

Více jak 20 let na trhu – to jsou zkušenosti
Nejnovější technologie – to je kvalita
Vlastní výrobní prostředky – to je rychlost a přizpůsobivost

Firma PS GRAPH byla založena již v roce 1991 za účelem tvorby reklamy pomocí počítačové grafiky. Dnes nabízíme nejnovější digitální technologie včetně široké palety doplňkových služeb na velmi dobré úrovni v oblasti výroby reklamy.

Poskytujeme profesionální služby díky bohatým zkušenostem v oboru. Pro naši výrobu disponujeme nejnovějšími zařízeními

Kromě dnes již standardního vybavení řezacím plotrem (v našem případě velmi kvalitní rychlé a přesné zařízení vybavené optickým zaměřováním a digitálně řízeným tangenciálním nožem, je firma PS-GRAPH vybavena špičkovým digitálním zařízením pro malonákladový plnobarevný oboustranný tisk do formátu A3+, včetně následného zpracování (ořez, bigování, výsek, laminace, vazby).

Dále je firma vybavena nejmodernějším zařízením v oblasti velkoplošného digitálního tisku využívající barevně dlouhodobě stabilních a mechanicky odolných inkoustů.

V šíři do 164 cm můžeme tisknout přímo nejen na levné PVC fólie, bannery, billboardové papíry, ale i fotopapíry, lité fólie a průhledově polopropustné fólie na skla atomobilů ve špičkové kvalitě. Součástí této služby je i velkoplošná kontinuální i archová laminace s předehřevem aplikované laminovací fólie, kašírování na kvalitní podkladové materiály i rámování do značkového systému Nielsen.

Tyto služby poskytujeme i dalším reklamním agenturám a grafickým studiím, kterým dodáváme jak kompletní výrobky, tak i samostatné tisky určené k dalšímu zpracování.

Firemní filosofií je rozvoj oboustranného dlouhodobého partnerství mezi klientem a dodavatelem. Investice do nejmodernějších zařízení, zvládnutí specifik náročné zakázkové výroby s minimálními dodacími lhůtami, vysoká kvalita produkce, dobrý servis pro zákazníky a přijatelné ceny výrobků, to je důvod, proč se na nás obrátit.