PS-GRAPH PS-GRAPH home

Orientační systémy

Prvky orientačních systémů od doby, kdy se celé sestavy začaly skládat z předem dodaných hliníkových profilů, dávají jen omezený prostor pro vlastní kreativitu.

Má to nespornou výhodu při aktualizaci nebo rozšíření celého systému na další křídlo budovy nebo nový pavilon (pokud ovšem importér nebo dokonce výrobce s Vámi instalovaným hliníkovým programem neskončí).

V některých případech je stále vhodnější jít „vlastní cestou“ a s ohledem na styl interiéru i jeho provozní podmínky zvolit jiné vhodnější materiály a prvky pro realizaci celého systému.

 

Vlevo: Originální orientační systém vhodně zvolený do provozních prostor Jičínského AQUACENTRA s ohledem na čitelnost a vypovídací schopnost a trvanlivost v daném prostředí (použité materiály PCV extrudované desky řezaná samolepící fólie. Originálně řešená grafika, barevně sladěná s interiérem prostor.
Vpravo: Klasický hliníkový stavebnicový systém vkusně doplněný řezanou grafikou ve firemním stylu (starší zakázka). Vhodně zvolené řešení do kancelářských prostor s možností snadné aktualizace a dostavby.

aquacentrum

 

Zadavatel: Sanatorium zámek Vráž

Klasický hlimíkový stavebnicový systém doplněný tištěnou a řezanou grafikou

zámek

Ceník orientačních systémů

 Zpět