PS-GRAPH PS-GRAPH home

Malonákladový tisk

Na našem špičkovém digitálním zařízení pro malonákladový plnobarevný oboustranný tisk pro Vás vytiskne černobíle i barevně do formátu A3 + , katalogy, vizitky, letáky, kalendáře, plakáty (A3+), samolepky včetně tvarového výseku……..

Kompletní zpracování včetně kvalitní digitální fotografie, již od jediného kusu, tisky po malých sériích.

Tisky můžeme ošetřit laminací,klasickou vazbou V1 nebo kalendářovou vazbou včetně závěsu, tvarovým výřezem, bigováním ...  Tiskneme na různé materiály do gramáže 300 g/m2.

Naši nabidku malonákladového tisku jsme doplnili o papíry s povrchovou strukturou vhodné především pro tisk vizitek, pozvánek, přání, dárkových poukazů atd. Velikost formátu A4.

Highslidekřída, 250gHighslideAlezan - jemná struktura kůžeHighslideConqueror - jednička mezi kancelářskými komunikačními papíryHighslideEfalin - papír s plátěnou ražbouHighslideKeaykolour - efektní povrchová struktura

 

Velkou výhodou malonákladového tisku je pro vás okamžitá aktualizace informací na tiskovině, rychlá možnost dotisku ve velmi krátkých časových termínech i v malých sériích.

Nezanedbatelná je také úspora vysokých nákladů při zavedení tisku v ofsetové tiskárně právě při malých plnobarevných sériích.

Ceník malonákladový tisk barevný
Ceník malonákladový tisk černobílý

 Zpět